РОСІЯ ВОЗИЛА ЗБРОЮ ПРОТИ МАЙДАНУ СПЕЦЛІТАКОМ - НАЛИВАЙЧЕНКО

23.04.2015 14:00

У розпал революції на Майдані Росія постачала летальну зброю МВС України та СБУ для вбивства протестувальників.
Про це у четвер під час Міжнародної науково-практичної конференції «Реструктуризація глобального простору: історичні імперативи та виклики» заявив голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, передає кореспондент Укрінформу.
«Що маємо на увазі і що вже доведено українською стороною, безумовно, буде продовжено. Маємо на увазі нехтування брутальне і порушення всіх можливих прав людини, всіх можливих міжнародних правил і зобов'язань з боку країни-агресора, яка в розпал громадських протистоянь в Києві і протестів постачала летальну зброю спецпризначенцям колишнього Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України. Маю на увазі летальну зброю - гранати, маю на увазі спеціальні засоби саме для вбивства мирних протестуючих, які спецлітаками організовувались Міністерством внутрішніх справ Росії і постачались сюди», - зазначив він.

Голова СБУ додав, що на сьогодні триває розслідування причетності спецслужб іноземних держав до придушення громадських протестів та переслідування активістів, а також організації провокацій проти посольств країн-партнерів України.
«За кожним з вас, шановні посли країн наших партнерів, кожної з ваших країн, за кожним велось спостереження. Саме вас колишній керівник СБУ, який тепер під слідством і буде притягнутий до кримінальної відповідальності за багатьма статтями, саме ваші посольства розроблялися як головні провокатори, організатори, екстремісти, які нібито проплачують громадські протести», - відзначив Наливайченко.

comments powered by HyperComments

Последние