ПІСЛЯ ЗНИЖЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЖИВАННЯ В МОДУЛЬНІ МІСТЕЧКА ПОЧИНАЮТЬ АКТИВНО ЗАСЕЛЯТИСЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

23.04.2015 11:22

На початку квітня голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко поставив завдання – зробити проживання в модульних містечках доступним для переселенців. За його розпорядженням вартість проживання була знижена до 150 гривень.

Така вартість зацікавила переселенців, і наразі вони починають активно заселятися до модульних містечок. Про це повідомив в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Кужман.


«Коли вартість проживання у модульних будинках сягала 600-700 грн за особу, люди обрали інше житло – більшість з них знайшли квартири чи кімнати для аренди. Сьогодні після зниження вартості багато переселенців звертаються з проханням переїхати до модульних містечок. Хтось вже переїхав, хтось планує наприкінці місяця по закінченню терміну аренди житла. І я переконаний, що кількість бажаючих буде зростати й надалі», — наголосив Олег Кужман. Він додав, що наразі до 5-ти модульних містечок заселилося понад 600 переселенців. До кінця місяця оселитися там планують ще близько 300 осіб.

За дорученням голови облдержадміністрації Валентина Резніченка в усіх містах, у яких розміщені модульні будиночки, наразі вже передбачили кошти на компенсацію різниці між повною вартістю одного місця в модульному будинку та її пільговою вартістю. Дніпропетровська міська рада виділила 4 мільйони гривень, Дніпродзержинська – 1 мільйон 100 тисяч гривень, Нікопольська – 100 тисяч гривень, Павлоградська – 586 тисяч гривень, Криворізька 1 мільйон 933 тисяч гривень. Як зазначалося раніше, наразі вартість проживання у модульних містечках становить 150 гривень.

Нагадаємо, що в рамках допомоги від Німецького товариства з міжнародного співробітництва «GIZ» на Дніпропетровщині було збудовано п’ять транзитних містечок в містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград та Нікополь. Загалом ці модульні містечка можуть приймати одночасно більше 2,5 тис переселенців.

comments powered by HyperComments

Последние