ОСОБИСТІ ДАНІ БІЙЦІВ БАТАЛЬЙОНУ «ТОРНАДО» ОПИНИЛИСЯ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ

22.04.2015 19:00

База з особистими даними бійців батальйону «Торнадо» (колишній батальйон «Шахтарськ») була викладена на одному із сепаратистських сайтів. Імена, прізвища, адреси проживання, особисті телефони – все це тепер відомо бойовикам так званої «ДНР».

Як каже боєць з позивним «Юрист», 70% бійців батальйону «Торнадо» походять з Донеччини та Луганщини, не всі з них змогли вивезти свої родини з окупованих територій. Тепер життя їхніх близьких у небезпеці: в Торезі вже взяті в заручники родини двох бійців, керівництво батальйону веде перемовини з представниками так званої «ДНР» щодо їхньогго звільнення.

Власне база даних батальйону створювалася у Дніпропетровському обласному управлінні МВС, коли батальйон переходив у підпорядкування відомства. Заступник командира батальйону з позивним «Ікс» висловив сподівання, що органи внутрішніх справ знайдуть джерело витоку інформації.

Зі свого боку, речник Головного управління МВС України в Дніпропетровській області Олексій Щербатов заявив, що внутрішня перевірка показала — співробітники дніпропетровської міліції не мають стосунку до «злиття» бази даних сепаратистам.

comments powered by HyperComments

Последние