РОСІЯ ЗНОВУ ЗАЙНЯЛА ОСТАННЄ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ПІДТРИМКИ З БОКУ СВІТОВОЇ СПІЛЬНОТИ

22.04.2015 15:59

Росія у 2014 році увосьме поспіль зайняла останнє місце у всесвітньому рейтингу схвалення дій керівництва держави, складеному американським інститутом дослідженням громадської думки Gallup.
Про це йдеться у повідомленні інституту.
Середній рівень підтримки Кремля у світі опустився до 22%. Найвищий рівень підтримки (в середньому – 45%) отримали дії США.

Нинішній рівень несхвалення дій російського Росії з боку світової спільноти досяг максимуму за всі вісім років досліджень.
Особливий обвал підтримки Кремля продемонструвала Україна – у 2013 році до Росії позитивно відносилися 47% українців, у 2014 – лише 5%.

Також ставлення до Росії значно погіршилося з боку країн Заходу (у 21 країні рівень підтримки Кремля обвалився на 10%). Жодна інша країна світу не продемонструвала такого сильного падіння підтримки.
У той же час, самі росіяни, а також багато громадян таких лояльних до них країн як Казахстан, Білорусь, Киргизстан і Таджикистан погіршили своє ставлення до США, ЄС та Німеччини. Рівень несхвалення росіянами дій США підстрибнув з 42% у 2013 році до 82% у 2014, а ЄС – з 26% до 70% за той же період.

У той же час рівень позитивного відношення росіян до Китаю підстрибнув до рекордних 42%.

comments powered by HyperComments

Последние