АГРЕСІЯ РОСІЇ В УКРАЇНІ Є ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТІВ РЕАГУВАННЯ НАТО - КЕРРІ

22.04.2015 10:26

Питання кризи в Україні та реагування на російську агресію з боку Північноатлантичного альянсу стануть однією з головних тем міністерської зустрічі НАТО, яка наступного місяця в турецькому місті Анталія розгляне пріоритети діяльності Альянсу.
Про це зазначив у вівторок держсекретар США Джон Керрі під час спільного брифінгу в Вашингтоні з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Я з нетерпінням чекаю свого візиту наступного місяця до Туреччини на зустріч країн-членів НАТО на міністерському рівні, що відбудеться в Анталії... Це місто, безсумнівно, має надихаючу обстановку для проведення огляду пріоритетів НАТО. І один із цих пріоритетів є агресія Росії проти України", - зауважив держсекретар США.

Глава Держдепартаменту Сполучених Штатів також високо оцінив внесок Туреччини щодо забезпечення бойового патрулювання в Чорному морі, яке "захищає південний фланг НАТО" в Європі.
Міністр Чавушоглу, зі свого боку зауважив, що зараз для Європи, в тому числі для Чорноморського регіону, настав "критичний час". Тому, за його словами, турецько-американське співробітництво сьогодні набуває "найбільшої важливості, ніж коли-небудь". Він зауважив, що вважає кризу в Україні та ситуацію в Криму одним із основних питань під час обговорень зі своїм американським колегою.

comments powered by HyperComments

Последние