“НАФТОГАЗ” ЗАБОРГУВАВ 174,2 МЛН ДОЛ. ЗА ГАЗ ДЛЯ ДОНБАСУ — О.МІЛЛЕР

22.04.2015 08:49

З початку року станом на 21 квітня, “Газпром” направив споживачам південного сходу (України — ред.) 554,6 млн куб. м газу і сума заборгованості “Нафтогазу” по цих поставках досягла 174,2 млн дол. Про це сьогодні заявив голова правління “Газпрому” Олексій Міллер, передає УНН з посиланням на прес-службу компанії.
Також у заяві відзначається, що “Газпром” продовжує стабільно постачати газ на Україну.
“Передоплата, отримана від НАК “Нафтогаз України“ за квітневі поставки, з урахуванням залишку від передоплати за березень, становить 75,85 млн. За дві декади квітня по заявкам „Нафтогазу“ поставлено 180,7 млн куб. м газу”, — йдеться у повідомленні.
Також у “Газпромі” відзначають, що поточні поставки газу регулюються виключно чинним контрактом від 2009 року.
“Усі спірні питання, за винятком заборгованості за газ, поставлений „Нафтогазу“ минулого року, вирішені”, — наголошується у заяві.
За словами О.Міллепа, знижка на газ, надана урядом РФ, і рішення не штрафувати за умовою “бери або плати” не вимагає підписання будь-яких додаткових документів.
“Єдине питання, яке є проблемним, пов’язане з поставками газу на південний схід (України — ред.)”, — додав О.Міллер.
На його думку, це питання має стати предметом спеціальних переговорів. Також голова “Газпрому” додав, що на постачання газу на південний схід України доцільно розглянути можливість укладення окремого прямого контракту “Нафтогазу” з “Газпромом”.
Як повідомляв УНН, міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що заборгованість за поставлений газ в зону АТО з вересня 2014 року по березень 2015 року становить 9 мільярдів гривень.

comments powered by HyperComments

Последние