З КАБІНЕТУ КОЗАЧЕНКО ВИЛУЧИЛИ ЖОРСТКИЙ ДИСК ТА ЧАСТИНУ ДОКУМЕНТІВ

21.04.2015 13:06

Під час обшуку у кабінеті голови управління Міністерства юстиції з люстрації Тетяни Козаченко вилучено жорсткий диск та всі документи, які стосуються листа підписаного заступником міністра юстиції Наталією Севостьяновою.

 

Про це повідомляє «Українська правда».

Як повідомлялося, йдеться про підроблений лист з Мін’юсту щодо нерозповсюдження на одного з посадовців Головного управління Державної фіскальної служби у Києві закону «Про очищення влади».

Коментуючи питання, народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбуці, написав, що обшуки у зв’язку зі справою, проводяться не тільки у Козаченко та її заступника Дмитра Димова.

«Обшуки за місцем проживання та роботи, проводяться ще у 6 співробітників департаменту Люстрації Мін'юсту і в тому числі і у начальника Департаменту Люстрації Тетяни Козаченко», – написав він, додавши, що факт обшуку не доводить вини чи невинуватості особи.

«Обшук в тому числі проводиться й у Ганни Ігнатенко в інтересах якої з'явилася підроблена довідка, в трьох місцях її проживання та роботи», – повідомив Геращенко.

comments powered by HyperComments

Последние