БІЛЬШЕ 800 ВИПУСКНИКІВ З ОКУПАЦІЇ ПРИЇДУТЬ НА УКРАЇНСЬКУ ТЕРИТОРІЮ ЗДАВАТИ ЗНО

21.04.2015 14:24

Про те, як буде проходити тестування школярів Донеччини обговорили сьогодні в облдержадміністрації на робочій нараді, присвяченій проведенню ЗНО.
Під час наради радник губернатора Тамара Лук'янчук розповіла, що здавати ЗНО з української мови та літератури в регіоні зареєстровано 10 753 особи, з них 9204 - випускники загальноосвітніх навчальних закладів та 1549 - випускники минулих років.

Для цього в області працюватимуть 53 пункти проведення ЗНО в 20 адміністративних одиницях. До проведення тестування залучено понад 2500 педагогічних працівників.

Також з окупованої частини регіону на підконтрольну української влади на тестування приїдуть 845 школярів, які закінчили школу екстерном. Вони вже пройшли реєстрацію і мають запрошення для здачі тестування.

В ході наради учасники обговорили питання охорони пунктів проведення ЗНО та доставку тестових матеріалів до цих пунктів.

Нагадаємо, 24 квітня в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання. У цей день випускники будуть виконувати тестові завдання з української мови та літератури, результати яких також будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з цього предмета.

Для тих, хто з якихось причин не встиг пройти ЗНО з української мови та літератури 24 квітня, буде можливість взяти участь у додатковій сесії, яка відбудеться у червні.

comments powered by HyperComments

Последние