США НАДАДУТЬ ДОДАТКОВУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ – БАЙДЕН

21.04.2015 09:58

Сполучені Штати нададуть Україні додатково 17,7 мільйона доларів гуманітарної допомоги. Про це в телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком повідомив віце-президент США Джозеф Байден, інформує Білий дім.

Ця допомога призначена для людей, потерпілих внаслідок конфлікту на сході України, надання їм житла, харчів і води, заходів охорони здоров’я та поліпшення санітарно-гігієнічних умов.

«Лідери двох країн привітали зусилля ОБСЄ для укладення постійної угоди про припинення вогню в конкретних районах, де бойові дії тривають досі, і закликали Росію дотримуватися умов мінських угод, а також припинити передачу важкої зброї в Україну і нагромадження військ уздовж кордону», – мовиться в повідомленні американської сторони.

У викладі прес-служби президента України про цю розмову йшлося про те, що Порошенко подякував Байдену за його роль в організації проведення спільних навчань військових України та США «Безстрашний захисник-2015», а віце-президент, своєю чергою, повідомив про готовність Сполучених Штатів надати Україні кредитні гарантії на мільярд доларів у рамках фінансової підтримки у 2015 році.

comments powered by HyperComments