НУЛАНД: НЕОБХІДНО ПРОДОВЖУВАТИ ПОЛІТИКУ СТРИМУВАННЯ РОСІЇ

17.04.2015 18:35

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд вважає за необхідне продовжувати політику стримування щодо Росії.
Про це вона заявила в інтерв'ю польському телеканалу ТВН-24, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Ми, трансатлантичні країни, повинні займати тверду позицію щодо Москви і ясно давати їй зрозуміти, що станеться, якщо вони продовжать захоплювати території, якщо вони підуть далі позначених мінськими домовленостями ліній в напрямку Маріуполя, Донецька і так далі", – сказала вона.
Нуланд додала, що триває активна робота над додатковим пакетом санкцій на випадок порушення лютневих мінських домовленостей.
"Ми стурбовані тим, що Росія все ще не вивела техніку, а також продовжує навчати сепаратистів на сході України і забезпечувати їх через кордон", – зазначила вона.
За словами Нуланд, США, ЄС і НАТО повинні зробити все, щоб підтримати Україну у виконанні її частини мінських домовленостей, домагаючись від Росії і сепаратистів виконання їхньої частини.
"Якщо ж це не спрацює, у нас, зрозуміло, є санкційні інструменти, в нашому арсеналі є й інші інструменти – і нам треба ясно заявити, що ми готові застосувати їх. Але ми віддаємо перевагу миру в Україні", – сказала вона.
Разом тим Нуланд заявила, що США "будуть працювати з Росією там, де це можливо".

comments powered by HyperComments

Последние