РОСІЯ СТРІМКО ПОСИЛИЛА ВІЙСЬКОВУ АКТИВНІСТЬ У ТИХОМУ ОКЕАНІ - АМЕРИКАНСЬКИЙ КОМАНДУВАЧ

16.04.2015 09:36

Російська військова активність, в тому числі, із залученням стратегічних ядерних сил, повертають Москву до конфронтації зі Сполученими Штатами, яка існувала за часів холодної війни.
Про це зазначив у середу під час слухань у американському Конгресі командувач Тихоокеанського військового командування США адмірал Семюел Локлір, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Росія впродовж останніх кількох місяців повернулася у своїй активності, я б сказав, майже до рівня холодної війни, спрямованої проти нас - з відпрацюванням ударів по противнику на великій відстані, проведенням навчань та інших подібних речей", - зауважив адмірал.
Він зазначив, що Вашингтон має інформацію про те, що Росія збирається "вдосконалювати власні стратегічні сили ядерного стримування на своєму східному узбережжі в північній частині Тихого океану". Крім того, за його словами, Росія нарощує підводні сили в Азії та паралельно намагається посилити вплив в регіоні Арктики, а також на півдні та півночі Східно-Азіатського регіону.

Адмірал також згадав посилення активності російського флоту та авіації дальньої дії, яка "значно збільшилася, але не вище рівня холодної війни". Ще однією проблемою він назвав впровадження в РФ підводного човна нового класу з балістичними ракетами на борту поруч з модернізацією ракет наземного базування, що розширює ядерний потенціал Росії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
У цьому зв'язку адмірал Локлір зауважив, що військова активність РФ разом із загрозами, що виходять від Північної Кореї та Китаю, ретельно відслідковуються розвідкою та системами спостереження США.

comments powered by HyperComments

Последние