У ДЕЯКИХ ШКОЛАХ ДОНЕЦЬКА ВЧИТЕЛІ ПО ТРИ МІСЯЦІ НЕ ОТРИМУЮТЬ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ - ООН

15.04.2015 07:47

Гуманітарна ситуація на сході України залишається важкою. Багато жителів позбавлені доступу до продуктів харчування, не отримують пенсію і не мають можливості працювати. Вчителі в ряді шкіл у Донецьку вже три місяці не отримували заробітної плати. Про це повідомляє Центр новин ООН, передає УНН.
14 квітня Управління ООН з координації гуманітарної допомоги з посиланням на дані уряду повідомило, що в Україні налічується 1, 2 мільйони внутрішньо переміщених осіб. А з Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) надійшла інформація про те, що 778 тисяч жителів України втекли в сусідні країни.
"У гуманітарних установах системи ООН відзначають, що багато жителів східних районів України, особливо районів, що не підконтрольні уряду, позбавлені можливості нормально харчуватися. Там різко зросли ціни на продукти. Люди районах, що  постраждали від конфлікту, не мають можливості отримати пенсію або інші соціальні виплати", - йдеться у повідомленні.
У ході поїздки в Донецьк співробітники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) з'ясували, що в деяких школах міста вчителі вже по три місяці не отримують заробітну плату.
Нагадаємо, Червоний Хрест запросив додаткові кошти для гуманітарних операцій в Україні.

comments powered by HyperComments