МІЖНАРОДНІ ЕКСПЕРТИ ВЖЕ В УКРАЇНІ: ШУКАТИМУТЬ ОСТАНКИ ЖЕРТВ БОЇНГА

14.04.2015 17:37

Міжнародні експерти, серед яких спеціалісти з Нідерландів, Австралії та Малайзії, прибули в Україну і планують якнайшвидше відновити пошуки на місці катастрофи Боїнга МН-17.
Про це у вівторок повідомило Міністерство безпеки та юстиції Нідерландів
"За графіком заплановано якнайшвидше поновлення пошуків, але, як і раніше, все буде залежати від безпекової ситуації", - зазначили у міністерстві.
Експерти зосередяться на пошуках останків та особистих речей загиблих. Спеціалісти сподіваються отримати доступ до північно-західної частини місця катастрофи, де раніше не проводилися пошуки. Усі знайдені речі та останки доправлять у Нідерланди з відповідною церемонією.

Як повідомляв Укрінформ, у нідерландському місті Хільверсум триває процес ідентифікації жертв катастрофи Боїнга. На сьогодні вдалося ідентифікувати тіла 296 жертв. Дві жертви (обоє громадяни Нідерландів) залишаються не ідентифікованими.
Нагадаємо, Боїнг-777 компанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама до Куала-Лумпура, 17 липня на сході України збили бойовики. На борту перебували 298 осіб, з них 196 - громадяни Нідерландів, усі загинули.

comments powered by HyperComments

Последние