КАБМІН ВНІС ЗМІНИ ДО ПЛАНУ ДІЙ ЩОДО ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ ЄС ВІЗОВОГО РЕЖИМУ ДЛЯ УКРАЇНИ

14.04.2015 16:18

Кабінет міністрів України вніс зміни до Національного плану заходів з виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, якими переніс терміни розробки стратегії розвитку Держприкордонслужби до травня 2015 року та розробки державної цільової правоохоронної програми "Облаштування та реконструкція державного кордону" до червня 2015 року.

Відповідне розпорядження від 8 квітня 2015 року №354-р опубліковане на Урядовому порталі.

"Кабінет міністрів України постановляє: внести в Національний план заходів з виконання другої фази Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України від 20 серпня 2014 року №805, такі зміни: пункт 16 викласти в такій редакції: "16. Розробка стратегії розвитку Державної прикордонної служби України - травень 2015 року МВС Адміністрація Держприкордонслужби"; у пункті 19 в графі "Термін" слова і цифри "жовтень 2014 року" замінити словами та цифрами "червень 2015 року", - йдеться в документі.

Нагадаємо, влада України розраховує, що за підсумками саміту "Східного партнерства" в Ризі Європейський Союз визнає європейську перспективу Києва, а також домовленість про скасування візового режиму з 1 січня 2016 року.

Раніше повідомлялося, що можливість отримати безвізовий режим на саміті в Ризі для України, залежатиме від висновків експертів щодо виконання Україною плану дій. Про це повідомив глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

comments powered by HyperComments

Последние