ГОЛОВА МЗС ДАНІЇ ЗАКЛИКАВ ПОСИЛИТИ САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ

14.04.2015 15:32

Голова Міністерства закордонних справ Данії Мартін Лідегорд зазначив, що санкції проти Росії необхідно підтримувати до врегулювання ситуації в Україні, а в випадку відсутності прогресу їх необхідно підсилити.

Про це він заявив на прес-конференції в Тбілісі, інформує "Грузія Online".
На його думку, питання окупації є не тільки проблемою Грузії, адже перед тією ж проблемою стоять сьогодні Молдова і Україна.
"Молдова і Україна стоять перед тією ж проблемою. Це, звичайно ж, неприйнятно. Ми будемо боротися за те, щоб окупації не були узаконені. Жорсткою рукою будемо проводити санкції проти Росії, і якщо не побачимо позитивних результатів, збільшимо санкції. ЄС не є військовим об'єднанням. Ми можемо бути сильними партнерами для Росії, але не тоді, коли вона здійснює незаконну окупацію відносно низки країн", - заявив Лідегорд.
Як повідомляв iPress.ua, прем'єр-міністри країн Балтії на зустрічі у Вільнюсі заявили, що ЄС повинен зберігати єдність у питанні розв'язання кризи в Україні, і про скасування санкцій проти Росії не може бути й мови.
Нагадаємо, у свою чергу, 4 квітня  посол Японії в Україні Сігекі Сумі зазначив, що уряд країни не має наміру пом'якшувати санкції проти Росії через агресію щодо України.
Додамо, що раніше президент США Барак Обама та федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель 18 березня погодилися не послаблювати санкції проти російської економіки, поки Москва повністю не виконає домовленостей, досягнутих у Мінську.

comments powered by HyperComments