ГРЕЦІЯ ЗАПЕВНЯЄ, ЩО НІЯКОГО ДЕФОЛТУ НЕ БУДЕ

14.04.2015 12:53

Уряд Греції спростувало інформацію газети The Financial Times про те, що країна нібито готує дефолт за зовнішнім боргом

Очікується, що міжнародні кредитори виділять ще 7,2 мільярда євро в рамках діючої програми допомоги. Переговори про умови отримання цієї суми Греція має намір завершити до 24 квітня, передає depo.ua з посиланням на РИА Новости.

За словами неназваного представника грецького уряду, це «чергова дата, коли не буде кінця світу». Він нагадав, що чутки про дефолт в Греції передбачали вже кілька разів: після дострокових виборів 25 січня (у разі перемоги ліворадикальної партії СІРІЗА), 28 лютого, коли спливала угода кредиторів з урядом, очолюваним Антонісом Самарасом про продовження програми допомоги, а також 9 квітня, коли Афіни повинні були перерахувати черговий платіж МВФ.

«Греція, знову до розчарування деяких, не готується ні до якого банкрутства - так само, як і її кредитори. Переговори йдуть повним ходом до взаємовигідної рішенням », - заявили в уряді Греції, коментуючи публікацію FT.

У свою чергу, в грецькому Мінфіні заявили, що «такі публікації підривають переговори і Європу».

Нагадаємо, за даними The Financial Times, Греція вирішила пропустити в травні і червні платежі Міжнародному валютному фонду на суму 2,5 мільярда євро, якщо угода не буде укладена. Як стверджує видання, це пов'язано з тим, що уряд країни бачить в якості свого пріоритетного завдання виплату зарплат в держсекторі і державних пенсій.

comments powered by HyperComments

Последние