ПУТІН НЕ УНИКНЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕВИКОНАННЯ МІНСЬКИХ УГОД – ГЛАВА МЗС КАНАДИ

14.04.2015 11:37

За словами канадського міністра, російський президент не зможе ухилитися від дотримання зобов’язань, заперечуючи участь у конфлікті чи спотворюючи факти за допомогою ЗМІ.
Канада пишається тим, що надає підтримку Україні, та уважно стежитиме за діями РФ. Про це заявив напередодні саміту G7, який відбудеться 14-15 квітня в Німеччині, міністр закордонних справ Канади Роб Ніколсон.

"Канада пишається тим, що разом з партнерами по G7 відіграє провідну роль у підтримці довгострокової стабільності, безпеки і процвітання України. Настав час відправити Путіну потужний сигнал, що він не зможе ухилитися від своїх обов'язків стосовно Мінських угод шляхом заперечення своєї участі або розмивання фактів через державні ЗМІ. Ми уважно стежимо за виконанням (домовленостей – ред.) і будемо робити висновки, виходячи з його дій», - зазначив міністр.

Нагадаємо, Ніколсон буде одним з учасників саміту G7, який 14 квітня стартує у німецькому місті Любеку. Одним з основних питань, які обговорюватимуть на зустрічі, є ситуація в Україні.

 

comments powered by HyperComments

Последние