ЕСМІНЕЦЬ США JASON DUNHAM ПРОВОДИТЬ БОЙОВІ ТРЕНУВАННЯ В ЧОРНОМУ МОРІ

14.04.2015 09:08

Ракетний есмінець ВМС США класу Арлі Берк (Arleigh Burke-class) "Jason Dunham" відпрацьовує в Чорному морі заходи зі зміцнення взаємодії з бойовими кораблями ВМС Туреччини.
Про це офіційно повідомили в понеділок у штабі Шостого флоту США, до складу якого входить есмінець, передає власний кореспондент Укрінформу.
"USS Jason Dunham (DDG 109) взяв участь у заходах з відпрацювання двосторонньої взаємодії з ВМС Туреччини в Чорному морі впродовж 12 і 13 квітня", - зазначається в документі.

Комплекс вправ, що відпрацьовувався в межах першого етапу навчань, передбачає взаємодію з турецьким фрегатом TCG Turgutreis. Як поінформували в штабі флоту, кораблі "провели спільні маневри, виконали вправи з виявлення цілей та попрактикувалися у встановленні зв'язку за допомогою різних засобів".
Другий етап спільних маневрів має на меті виконання протичовнових заходів, до яких з навчальною метою буде залучений турецький підводний човен TCG Yildiray.
Як повідомляв Укрінформ, американський ракетний есмінець "Jason Dunham" увійшов у Чорне море 3 квітня 2015 року "з метою сприяння миру та стабільності в регіоні".

comments powered by HyperComments

Последние