ЗА НІЧ СЕКТОР М ОБСТРІЛЯЛИ ЧОТИРИ РАЗИ

10.04.2015 16:35

Терористи почали обстріли одразу після від’їзду СММ ОБСЄ від лінії розмежування.
Протягом дня 9 квітня в секторі «М» терористи не здійснили жодного пострілу, і відкрили вогонь тільки після від’їзду СММ ОБСЄ від лінії розмежування. Про це повідомив кризовий центр «Оборона Маріуполя» у Facebook.

Згідно з повідомленням, після 21.00, коли спостережна місія покинула лінію розмежування, противник активізувався і здійснив чотири обстріли позицій сил АТО, зокрема, в Широкиному – два обстріли, в Павлополі – два обстріл, Черненко - Гнутове – один обстріл.

За інформацією, при обстрілі противник один раз застосував заборонену до використання артилерію, два рази – міномети, один раз – стрілецьке озброєння, також були зафіксовані постріли з танка. Постраждалих в результаті обстрілу немає.

Крім того, активізувалася повітряна розвідка противника. 9 квітня з 20.00 до 01.00  зафіксували вісім безпілотників над Чермаликом, Гранітним .Старим Кримом та північно-східними околицями Маріуполя.

Зазначимо, увечері 9 квітня найбільш інтенсивний вогонь зафіксували в районі Авдіївки, Пісків та Широкиного, бойовики 21 раз порушили режим тиші.

Крім того, "Інформаційний опір" повідомив, що терористи активізували перекидання техніки і живої сили.

comments powered by HyperComments

Последние