ЧЕРГОВУ КРИМСЬКУ ЖУРНАЛІСТКУ ВИКЛИКАЛИ НА ДОПИТ У ФСБ

07.04.2015 14:21

У Сімферополі кримську журналістку Анну Шайдурову вранці 7 квітня за телефоном викликали в управління Федеральної служби безпеки.
Про це вона повідомила виданню Крим.Реалії.
"Вранці подзвонили, запросили в ФСБ. Я запитала з приводу офіційних документів, мені відповіли: "Ви ж свідома громадянка, приходьте ми вам вручимо", – розповіла Шайдурова.
Майор ФСБ, який запрошував на допит, подробиць по телефону повідомляти не став.
Шайдурова припускає, що її допит є продовженням справи, пов'язаного з публікаціями в Центрі журналістських розслідувань, де вона раніше працювала.
Журналістка має намір з'явитися в ФСБ у вівторок після обіду.
Як відомо, 13 березня в квартирах батьків кримських журналісток Анни Андрієвської та Наталії Кокоріної співробітники ФСБ проводили обшук в рамках кримінальної справи, порушеної за публікації Центру журналістських розслідувань.
Зокрема, щодо Андрієвської, яка не проживає в Криму, ФСБ порушила кримінальну справу за статтею 280.1 КК Росії (публічні заклики до сепаратизму) за публікації її матеріалу про волонтерів батальйону "Крим".
Після обшуку у батьків Наталії Кокоріної, журналістку доставили в управління ФСБ, де її допитували протягом шести годин в якості свідка по справі. Після цього Кокоріну відпустили, забравши у неї особистий ноутбук.

comments powered by HyperComments