МІН'ЮСТ ВІДСЬОГОДНІ ВИДАВАТИМЕ ОНЛАЙН ДОВІДКИ

07.04.2015 09:37

Відсьогодні громадяни України зможуть отримувати довідки від Мін'юсту в режимі онлайн. Нові електронні сервіси відомство впровадило опісля ліквідації Державних виконавчої та реєстраційної служб. Про це повідомила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, передає УНН.
"Вже прийнято перші акти, які направлені на реформи реєстраційної та виконавчої функції держави. Якщо ми говоримо про виконавчу службу, то ми виступаємо за ініціативу по змішаному виконанню рішень і залучення приватних виконавців. А по реєстраційній службі можу сказати, що завтра ми представимо наші нові електронні сервіси, які будуть доступні на сайті Міністерства юстиції. Це електронні довідки, які можна отримали онлайн, не стоячи в чергах, в себе вдома за комп'ютером", - повідомила Н.Севостьянова.
Як повідомляв раніше УНН, Кабінет міністрів ліквідував Державну реєстраційну службу та Державну виконавчу службу, поклавши їх повноваження на Міністерство юстиції. Уряд також ухвалив віднести цілісні майнові комплекси державних підприємств "Інформаційно-ресурсний центр" і "Державний інститут комплексних техніко-економічних досліджень" до сфери управління Мін'юсту.

comments powered by HyperComments

Последние