40 ДНІВ НЄМЦОВА. ЯК РОСІЯ ВШАНУЄ ЙОГО ПАМ'ЯТЬ

07.04.2015 09:18

Поки діюча російська влада веде боротьбу із прихильниками Нємцова, які  досі не можуть отямитися після резонансного вбивства політика, прибираючи квіти з місця, де вбили опозиціонера, на 7 квітня - 40 день із дня вбивства, розроблена програма для вшанування пам'яті Бориса.

Об 11 годині по всій Росії відбудеться хвилина мовчання в пам'ять про Нємцова. Організатори акції пропонують росіянам вшанувати пам'ять загиблого опозиціонера меморіальною акцією, під час якої авто подадуть сигнал, пішоходи зупиняться.

У той же день планується покладання квітів на Великому Москворецькому мості біля місця вбивства політика. Організатори акції нагадують, що квіти, які в останні дні приносять на міст росіяни, прибирають міські службі, а концерт пам'яті Нємцова фактично не дають провести.

Більше про заборону концертів у своєму Facebook розповів відомий радіоведучий Михайло Козирєв. Він зізнався, що багато відомих музикантів, серед яких Андрій Макаревич, Діана Арбеніна, Юрій Шевчук, "Бі-2" та інші, хотіли зробити концерт на честь Бориса Нємцова, але через бюрократію та відверте несприяння влади, така ініціатива виявилася неможливою.

Тому в ефірі каналу "Дождь" відбудеться телеміст, присвячений сороковинам зі дня вбивства Бориса Нємцова.

"Увечері у вівторок 7 квітня через сорок днів після смерті Бориса Нємцова музиканти все-таки прийдуть, і заспівають, і згадають про нього. Єдиним можливим рішенням виявився прямий ефір телеканалу "Дождь". День пам'яті ми вирішили назвати "Нємцов Міст" і крім артистів запрошуємо в ефір тих, хто знав Бориса Юхимовича і готовий поділитися спогадами про нього", - повідомив Козирєв.

"Відкрита Росія" планує провести 7 квітня, на сороковий день після вбивства політика Бориса Нємцова, акцію "Минута немолчания".

На сайті громадської організації про цей захід написано:

"Минута НЕмолчания

Мы приносим цветы на место убийства - их убирают.
Мы устраиваем концерт памяти Бориса Немцова - его запрещают.
Нам дают понять, что лучше забыть.
Но мы - помним.

7 апреля исполняется 40 дней со дня смерти Бориса Немцова.
В 11 утра, где бы вы ни находились - в Москве, около Кремля, на Большом Москворецком мосту, в любом городе страны или рядом с российскими посольствами в других странах, - в память о Борисе Немцове мы просим
всех пешеходов - остановиться на минуту
всех автомобилистов - подать звуковой сигнал.

Мы помним. Нас слышно".

До речі, Держдума демонстративно відмовилася проводити хвилину мовчання на честь вшанування пам'яті вбитого політика Бориса Нємцова.

Нагадаємо, що 27 лютого Бориса Нємцова було вбито у самому центрі Москві декількома пострілами.

comments powered by HyperComments

Последние