КАБМІН ВНІС 342 ОБ’ЄКТИ ДО СПИСКУ ПРИВАТИЗАЦІЇ НА 2015 РІК

06.04.2015 18:12

Кабінет міністрів затвердив список державних підприємств, що підлягають приватизації у 2015 році.

Про це пише Економічна правда, у розпорядженні якої є постанова уряду, що була затверджена минулого тижня.

У документі зазначається, що таке рішення обумовлене необхідністю оптимізації державного сектору економіки та залучення коштів приватних інвесторів у розвиток підприємств.

За пропозиціями уповноважених органів управління до переліку державного майна, що підлягає приватизації, було включено 342 об'єкти.

Серед них – державний концерн «Укрторф», відокремлений підрозділ Шахтоуправління «Нововолинське» ДП «Волиньвугілля», шахта «Південнодонбаська №3 ім. Сургая», шахти «Дмитрова» та «Центральна» ДП «Красноармійськвугілля», відокремлені підрозділи ДП «Львіввугілля» та інші.

Також в списку є пакет акцій 16,5% Шахти ім. Засядька та 50,5% ТОВ «Керамнадра».

У галузі енергетики підлягають приватизації «Центренерго» – 78% акцій, «Донбасенерго» – 25%, Херсонська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ, Миколаївська ТЕЦ та пакети акцій обленерго.

В нафтогазовій галузі – пакети акцій міськгазів.

У сільськогосподарській галузі – ДП «Конярство України» (близько 40 тисяч га землі), Яготинський цукровий завод, ДП «Чутове» та інші.

В транспортній галузі – Гайворонський тепловозремонтний завод, Івано-Франківський локомотивремонтний завод, ТОВ «Торговий флот Донбасу», Авіакомпанія «Горлиця», авіаційне підприємство «Універсал Авіа».

В будівельній галузі – ПАТ «Дніпрометробуд».

В хімічній промисловості – Сумихімпром, Одеський припортовий завод, АК «Свема».

Також у переліку є ПАТ «Президент Готель», ПАТ «Атомпрофоздоровниця», ПАТ «Укрнафтопродукт». 

Крім того, у списку наявні підприємства, які були виключені із переліку об'єктів державної власності, що не підлягають приватизації. Йдеться про 13 портів, ПАТ «Українське Дунайське Пароплавство», українська будівельна корпорація «Укрбуд» та інші.

comments powered by HyperComments

Последние