PAYPAL МОЖЕ ПРИЙТИ В УКРАЇНУ

06.04.2015 14:00

В Україні створили робочу групу з представників НБУ і експертів Deloitte (Україна), яка розробляє дорожню карту, щоб усунути перешкоди приходу найбільшої електронної платіжної системи PayPal в Україну.
Про це Укрінформу розповів директор департаменту корпоративних фінансів компанії Deloitte Олексій Арістов.
«Створена робоча група (у неї входять представники НБУ - ред.) за нашої участі, завдання якої підготувати дорожню карту і усунути існуючі перешкоди появі PayPal, або аналогічних сервісів, в Україні», - сказав Арістов.
За його словами, Deloitte вивчає юридичні питання і необхідність змін для гармонізації законодавства і підзаконних актів з відповідним регулюванням і директивами в країнах ЄС, практику роботи і взаємодії з регулятором подібних платіжних систем в інших країнах, вигоди як для економіки в цілому, так і для окремих галузей, а також, супутні ризики і механізми управління ними.
Арістов стверджує, що компанія не переслідує комерційних інтересів у рамках цієї цивільної ініціативи і не є офіційним консультантом, юристом або представником PayPal.
«Усунення розривів і відставання порівняно з розвиненішими країнами, є однією з необхідних умов розвитку бізнес-клімату в Україні. Ми розглядаємо PayPal, як деякий символ сприятливих змін у фінансово-технологічній інфраструктурі країни, що конкурує з іншими шанованими гравцями цього ринку у рамках рівних і прозорих правил», - сказав представник Deloitte.
За результатами 2014 року PayPal обслуговував 162 мільйони активних рахунків в 203 країнах і забезпечив проведення розрахунків на суму більш як 200 млрд доларів.
Компанія PayPal також виступає посередником між продавцем і покупцем, забезпечуючи надійність оплати платіжними картами VISA, MasterCard, American Express і інших платіжних систем.

comments powered by HyperComments

Последние