ДМИТРО ЯРОШ – РАДНИК ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА ЗСУ

06.04.2015 10:19

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко та голова Добровольчого українського корпусу дійшли згоди щодо призначення Дмитра Яроша радником Головнокомандувача ЗСУ. Також визначено формат співдії ДУК зі Збройними силами України. Про це повідомив ресурс Ukraine Under Attack з посиланням на Генштаб ЗСУ.

«Ми цінуємо суттєвий внесок усіх добровольчих батальйонів у спільну справу захисту Батьківщини від агресора зі сходу. Бійці ДУК в багатьох боях гідно проявили свою високу вмотивованість та бойовий дух. Їх досвід та знання працюватимуть на розвиток усіх Збройних сил. Ми розуміємо потреби змін та підвищення ефективності на всіх ланках роботи армії. Ми також розглядаємо різні моделі розвитку резервних підрозділів Збройних сил. Ми розроблятимемо проекти змін та втілюватимемо їх в життя попри зовнішню агресію та внутрішній опір тих, хто реформ не хоче. Ми зібрали усіх патріотів та захисників України під єдиним командуванням… Армія стає сильнішою з кожним тижнем», – заявив Віктор Муженко.

Ярош у свою чергу підкреслив, що єдність є ключовою умовою подальшої успішної боротьби та виявив готовність вибудовувати взаємодію та інтеграцію добровольчих батальйонів у ЗСУ.

«ДУК , виконуючи  спільні з армією завдання, готовий підпорядковуватись армійському керівництву у питаннях, пов’язаних з обороною держави від зовнішнього ворога та дає можливість кожному патріоту захищати Україну. Хтось мобілізується до армії, а хтось іде у волонтери. Водночас є велика частина добровольців, які з різних причин не можуть воювати безперервно, але готові воювати на ротаційній основі. Ми шукатимемо також законодавчого відображення цих реалій ведення війни зокрема і для побудови соціального захисту таких бійців та їхніх сімей», – зазначив Ярош.

comments powered by HyperComments

Последние