НЕВІДОМО, КОЛИ ПУТІН НАКАЖЕ НАСТУПАТИ, АЛЕ УДАРНІ ГРУПИ РОСІЙСЬКО-ТЕРОРИСТИЧНИХ ВІЙСЬК ВЖЕ СФОРМОВАНІ, – ТИМЧУК

06.04.2015 13:37

Народний депутат, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук заявив, що на сьогодні три основні ударні групи російсько-терористичних військ вже сформовані та проводять активну розвідку позицій українських військ.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на допис Д.Тимчука в мережі Facebook.

«Ми не знаємо, коли почнеться повномасштабний наступ зі сторони російсько-терористичних військ. Цього не знають і в «ДНР-ЛНР». Як свідчать події часів Іловайської трагедії та боїв на Дебальцевському плацдармі, рішення, що ухвалює Москва, озвучуються терористам в останній момент.

Проте на сьогодні три основні ударні групи ВЖЕ сформовані, проводиться активна розвідка, на тактичному рівні терористи намагаються на деяких напрямках (Авдіївка, Широкіне) витиснути наші війська зі займаних позицій для створення зручних для себе «конфігурацій». Аналогічну картину ми спостерігали наприкінці минулого року, а на початку цього почався наступ, що закінчився втратами на Дебальцевському плацдармі», – написав Д.Тимчук, наголосивши, що до широкомасштабного наступу Україна має бути готова вже сьогодні.

Також він зазначив, що після Дебальцевської операції кількість регулярних військ РФ на Донбасі суттєво зменшилась і російські військові присутні тут у складі диверсійно-розвідувальних груп або як інструктори місцевих бойовиків.

«Алгоритм зрозумілий: у періоди широкомасштабних наступальних дій, що бойовики не можуть вести самостійно, Росія оперативно вводить на Донбас свої підрозділи. А по закінченні операції війська виводяться, на Донбасі лишається необхідний мінімум.

Оцінюючи потенціал російсько-терористичних військ на півночі Луганщини та на Приморському напрямку (театри, близькі до кордону з РФ), ми повинні перш за все зважати на групи російських військ на прикордонній території РФ навпроти цих районів. Зараз саме в цих прикордонних районах і зосереджена основна частина російських батальйонно-тактичних груп. Робимо висновки», – написав Д.Тимчук.

comments powered by HyperComments

Последние