СПОСТЕРІГАЧІВ ОБСЄ НЕ БУЛО ПІД ЧАС ОБСТРІЛУ БОЙОВИКАМИ ШИРОКИНОГО, — МІНОБОРОНИ

03.04.2015 08:06

Міністерство оборони перевірило інформацію стосовно загострення бойових дій у населеному пункті Широкине поблизу Маріуполя, яка була розміщена 28 березня 2015 року на офіційному сайті ОБСЄ. Про це повідомляє перс-служба Міністерства оборони на офіційній сторінці у Facebook.

У прес-службі зазначили, що 27 березня о 14.35 зі стаціонарного спостережного посту на північно-західній околиці населеного пункту Бердянське Донецької області було зафіксовано порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань зі східної частини Широкиного.

"Враховуючи, що обстріл загрожував життю та здоров’ю особового складу, було надано дозвіл на відкриття вогню у відповідь із дозволеної зброї", — повідомили у міністерстві.

За словами офіцерів, які у цей час виконували завдання на стаціонарному спостережному посту, представники СММ ОБСЄ на момент фіксації порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань знаходились біля штабу військової частини Збройних Сил України, але вже за 10 хвилин на автомобільному транспорті поїхали у напрямку міста Маріуполь та весь час, коли був обстріл з боку незаконних збройних формувань, були відсутні у районі бойових дій.

comments powered by HyperComments

Последние