АВАКОВ ПОВІДОМИВ ПРО ВІДКРИТТЯ СПРАВИ ПРОТИ КЕРІВНИКІВ ГРУПИ ФІРТАША ЗА РОЗКРАДАННЯ КОШТІВ

02.04.2015 17:31

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що МВС відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, розкрадання бюджетних коштів з боку посадових осіб групи підприємств OSTCHEM бізнесмена Дмитра Фірташа, який є мажоритарним власником акцій групи Іnter Media Group Limited (канал «Інтер» та інші). Про це міністр повідомив у своєму Facebook.
 
«Дії посадових осіб підприємств ПАТ "Азот", "Рінеазот", "Концерн Стирол", "Сєверодонецького об'єднання "Азот"- оцінюються як дії, що призвели до розкрадання у держави коштів на суму понад 2,3 млрд. грн. Виробництво відкрито за статтею 191 КК України, частина 5 (особливо великі розміри)», - повідомив міністр Аваков.
 
Він також написав, що заслухав в Головному слідчому управлінні МВС матеріали, напрацьовані оперативниками і слідчими.  «Справу порушено, напрацьовані матеріали передаємо для процесуального керівництва і визначення підслідності в Генпрокуратуру», - повідомив Арсен Аваков.
 
Нагадаємо, народний депутат Антон Геращенко заявив, що депутати від «Народного фронту» просять Генеральну прокуратуру України допитати власників групи Іnter Media Group Limited Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, а також колишнього власника медіагрупи Валерія Хорошковського з приводу законного придбання медіагрупи.
 
Пізніше Антон Геращенко повідомив журналістам, що генеральний прокурор Віктор Шокін прийняв заяву народних депутатів і доручив начальнику одного з управлінь Генпрокуратури Павлу Жебрівському провести розслідування з даного питання. У свою чергу Віктор Шокін повідомив, що будуть допитані всі, хто причетний до продажу контрольного пакета телеканалу «Інтер» у 2013 році.
 
У відповідь телеканал «Інтер» виступив із заявою, що народні депутати від «Народного фронту» зробили спробу чинити політичний тиск на телеканал «Інтер».

comments powered by HyperComments

Последние