США ВОСЕНИ НАДІШЛЮТЬ ЩЕ БІЛЬШЕ ВІЙСЬК ДО СХІДНОЇ ЄВРОПИ

02.04.2015 09:54

Армія США планує розгорнути додаткові військові сили у Східній Європі в другій половині нинішнього року для демонстрації підтримки своїх союзників по НАТО на тлі російського військового втручання в Україну
Про це, як повідомляє американське видання Military.com, заявив у середу командувач матеріально-технічного командування Сухопутних військ США генерал Денніс Віа, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Солдати 1-ї бригади 3-ї піхотної дивізії у вересні прибудуть до регіону для "проведення навчань, а також у відповідь на російську агресію у Східній Європі", - наводить видання висловлювання генерала під час конференції в Гантсвіллі, штат Алабама.
Війська замінять 1-у бригадну бойову групу 1-ї броньокавалерійської дивізії, прийнявши комплект озброєння, відомий як "Європейський набір активності", що включає сотні танків "Abrams", БМП "Bradley" та САУ "Paladin", зокрема, в Естонії - біля російського кордону.
Зараз, як зазначив генерал, відбувається робота щодо створення комплекту озброєння, який включатиме понад тисячу бойових машин, тобто масштаб збільшиться від батальйону до розмірів бригади.

comments powered by HyperComments

Последние