ЄС СЬОГОДНІ ПРОСИТЬ РОСІЮ СХАМЕНУТИСЯ – КОПАЧ

02.04.2015 08:49

Євросоюз сьогодні дивиться на Росію зовсім по іншому ніж це було декілька років і просить Москву “схаменутися” і “припинити замах на cуверенітет” України.
Про це в середу в ефірі телеканалу Polsat News заявила прем’єр-міністр Польщі.
“Сьогодні ми дивимося на Росію зовсім по іншому, ніж ще декілька років тому, навіть в економічних відносинах. Санкції призводять до того, що сьогодні країни Євросоюзу кажуть: схаменіться, завершіть те, що сьогодні є замахом на демократію, свободу кордонів, а також суверенітет цієї країни (України. – Ред.), припиніть це (агресію. – Ред.). Може з часом ми на вас дивитимемося як на партнерів, з якими можна мати економічні інтереси, але сьогодні це - неможливо”,- заявила Копач.

Вона підкреслила, що поки країни ЄС говоритимуть “одним голосом” у справі України, є шанс на завершення конфлікту в Україні. Глава польського уряду підкреслила, що сподівається на єдину позицію Європи щодо Росії, поки Москва “не відмовиться від своїх агресивних дій”.
Вона також висловила впевненість, що Польща є безпечною, а гарантією цього є присутність підрозділів країн НАТО на території країни.

comments powered by HyperComments

Последние