ПРЕЗИДЕНТ ПОСТАВИВ НИЗКУ ЗАВДАНЬ НОВОМУ КЕРІВНИЦТВУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

31.03.2015 17:39

Президент України Петро Порошенко,після представлення Валерія Куліча на посаду голови Чернігівської ОДА, поставив низку завдань новопризначеному керівництву.

Зокрема, гарантія безпеки жителів прикордонної області, належний рівень проведення мобілізації на Чернігівщині та «гідно зустріти демобілізованих».

«Ваше завдання як області, яка безпосередньо межує з країною-агресором – у взаємодії з силовими структурами гарантувати безпеку мешканців прикордонного краю. Це раз. Два – забезпечити завершення поточної та проведення наступних хвиль мобілізації. І три – гідно зустріти тих, хто, відповідно мого указу, демобілізується і повертається додому, забезпечити роботою, всіма заслуженими пільгами, які передбачила держава для своїх захисників», - сказав Президент, вручаючи посвідчення Валерію Кулічу.

Як відомо, 41 річний чернігівський бізнесмен Валерій Куліч, член партії "Блок Петра Порошенка", виграв вибори в парламент в 2014 році в одномандатному виборчому окрузі № 205.

Згідно з Єдиним реєстром юридичних осіб Валерій Куліч разом з Владиславом Атрошенком є засновником ТОВ "Форсаж". З 2002 по 2014 рік обіймав посаду генерального директора цього підприємства.

 

comments powered by HyperComments

Последние