ПАРУБІЙ ПРОГНОЗУЄ НАСТУП БАНДФОРМУВАНЬ ДО 9 ТРАВНЯ

31.03.2015 12:19

Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій 29 березня зустрівся з делегацією конгресменів США.

Про це повідомили в РНБО.

 — Більшість представників делегації є членами Комітету збройних сил Палати Представників, на чолі делегації – керівник Комітету збройних сил Вільям «Мак» Торнберрі, — розповіли у відомстві.

У ході зустрічі В.Торнберрі зазначив, що «зараз в України важкий період».

Необхідно провести економічні реформи, реформу місцевого самоврядування, але ці реформи неможливо буде здійснити, якщо не забезпечити захист і безпеку країни, – наголосив він.

На завершення зустрічі А.Парубій подякував американським представникам Комітету збройних сил за надання Україні нелетальної зброї, і висловив сподівання, що найближчим часом ми отримаємо і летальне озброєння. У свою чергу, В.Торнберрі наголосив: «Українці повинні знати, що ви не самі. Ми зробимо усе можливе».

Після візиту до України делегація американських конгресменів відвідає країни Балтії та Польщу. Саме в ці країни за останні кілька тижнів було передислоковано додаткову бойову техніку та військові підрозділи НАТО.

Нагадаємо, що учора ввечері Андрій Парубій заявив у телеефірі про те, що наразі на кордоні з Україною перебувають майже 55 тис. військових Російської Федерації, а на окупованих територіях Донбасу – до 40 тис. російських військових.

«За останні кілька тижнів йде радикальне збільшення кількості російських військ на кордоні з Україною. Йде збільшення і систематизація окупаційних військ на окупованій території, частині Донецька і Луганська. Майже 55 тис. на кордоні і до 40 тис. Збройних сил на окупованих територіях», – сказав перший віце-спікер Верховної Ради.

Також Парубій наголосив, що існує висока ймовірність широкомасштабного наступу російських військ на Україну до 9 травня.

comments powered by HyperComments

Последние