УСІМА ВЕЛИКИМИ ОПЕРАЦІЯМИ НА ДОНБАСІ КЕРУЮТЬ РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВІ — БОЙОВИК «ДНР»

31.03.2015 11:47

Командир бойовиків терористичної «ДНР», громадянин РФ Дмитро Сапожніков розповів про допомогу російських кадрових військових сепаратистам на Донбасі. За його словами, «дебальцевського котла» без участі російських солдатів не було б. Про це Сапожніков розповів в інтерв’ю ВВС.

«На початку лютого ми приїхали туди, базувалися в Вуглегірську, на важкій техніці висувалися на свої позиції. Ми прокладали дорогу до Логвиново. Але нас взяли нас в кільце. Там було дуже багато українських військових, які нам протистояли. Але в підсумку ми прорвалися, взяли цю «шийку» в Логвиново, бо протягом 3-5 днів приїхали на допомогу наші танки. Це російська армія, буряти», – розповів Шевців.

За його словами, саме завдяки російській армії і важкій техніці бойовикам вдалося взяти Дебальцеве.

Дмитро Сапожніков заявляє, що участь російських кадрових військових у війні на сході України – не секретна інформація.

«З боку «ЛНР» заходили танки і російські підрозділи… Але я думаю, це вже не секрет, це все вже визнають, і росіяни визнають», – розповів він.

Також російський солдат заявив, що військове командування РФ контролює дії бойовиків «ДНР».

«Природно, всіма операціями, особливо такими великомасштабними, як «котли», керують російські військові, російські генерали. Вони створюють плани спільно з нашими командирами. Мені часто доводилося перебувати при штабі, приїжджати, доповідати якусь інформацію. І координація відбувається у них досить просто. Вони разом все це придумують, разом створюють, а ми виконуємо», – розповів Шевців.

Нагадаємо, що в ніч на 31 березня ситуація в зоні АТО не змінилася. Кількість обстрілів з боку російсько-терористичних військ поступово зменшується.

comments powered by HyperComments

Последние