У ПЕНТАГОНІ СТВОРИЛИ ЯДЕРНИЙ ВІДДІЛ НА ТЛІ ЗАГРОЗ З БОКУ РОСІЇ

30.03.2015 17:16

У Пентагоні створили новий відділ, що займатиметься безпекою власних ядерних об’єктів та протидією зовнішній загрозі

Про це повідомив Кеннет Майєрс, директор агенції зі зменшення загроз у сфері оборони, передає depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

Виступаючи на слуханнях у палаті представників Конгресу США Майєрс заявив: "Я хочу повідомити про появу нової групи, яка буде займатися ядерним  стримуванням і питаннями наших ядерних запасів".

Головне завдання агентства, яке він очолює, протидія розповсюдженню зброї масового знищення і потрапляння її до рук терористів. За словами Маєрса, створення нового напрямку роботи його агентства відбувається у результаті рекомендацій, що були надані після перевірки стану військових ядерних об'єктів країни. Минулого року, міністерство оборони провело масштабну перевірку після кількох інцидентів на таких об'єктах.  

"Це є нашим головним пріоритетом", - зазначив Майерс, додавши, що новий відділ його агентства запрацює на повну потужність до кінця весни.

Відзначимо, офіційні представники неодноразово "нагадували" про наявність у Росії ядерної зброї, заявляючи, що у США та ЄС є атомна зброя, здатна досягнути території Росії.

comments powered by HyperComments

Последние