ГЛАВИ ПЕНТАГОНУ І НАТО ДОМОВИЛИСЬ ПРО ВЗАЄМОДІЮ НА ТЛІ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

27.03.2015 09:54

Міністерство оборони США та Північноатлантичний альянс продовжать зусилля щодо зміцнення євроатлантичної безпеки та підтримки союзників по Альянсу на тлі російської агресії проти України.
Про це йшлося під час зустрічі глави міноборони США і генсека НАТО в четвер у американській столиці, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Міністр оборони Ештон Картер зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Пентагоні для обговорення найважливіших питань трансатлантичної безпеки, в тому числі дій Росії в Україні, а також ходу виконання заходів щодо підтримки союзників в рамках НАТО", - поінформувала після зустрічі прес-служба Пентагону.
Сторони обговорили важливість відстоювання "спільних цінностей, які поділяють всі члени Альянсу". При цьому глава Пентагону наголосив, що Сполучені Штати враховують інтереси європейських союзників.Крім того, як зазначили в Пентагоні, Картер особливо підкреслив намір США брати участь у додаткових зусиллях в рамках НАТО (reassurance efforts), про що було домовлено на саміті в Уельсі, в тому числі в межах Об'єднаної оперативної групи швидкого реагування (Very High Readiness Joint Task Force).
Сторони обговорили важливість підвищення оборонних бюджетів усіх країн-членів Альянсу до 2% ВВП, а також нестабільність в Північній Африці, на Близькому Сході та зусилля в Афганістані.
Це була перша зустріч міністра оборони США Ештона Картера з Генеральним секретарем НАТО.

comments powered by HyperComments

Последние