НА ПОХОРОНІ СИНА ЯНУКОВИЧА ЗАТРИМАЛИ ЖУРНАЛІСТА РЕН ТВ

26.03.2015 14:51

Телеканал РЕН ТВ заявляє про затримання свого кореспондента під час поховання молодшого сина екс-президента України Віктора Януковича.
Згідно з повідомленням, на час поховання спецслужби посилили режим охорони: журналіста затримали і не відпускали доти, поки церемонія не закінчилася, пише «Українська правда».
Видання зазначає, що прощальна процедура відбувался під охороною. Джипи і автомобілі з представницькими номерами під’їжджали до цвинтаря в Севастополі, але на сам цвинтар дозволялося пройти лише тим, хто був у списках у міцних чоловіків, які пильнували безпеку під час церемонії.
За повідомленням «ІА Крим Медіа» з посиланням на очевидців, Віктора Януковича-молодшого поховали в Севастополі на братському цвинтарі часів Кримської війни, розташованому на Північному боці міста.
Видання зазначає, що церемонія відспівування відбувался в пірамідальному храмі Святого Миколая, розташованому на цвинтарі, в режимі суворої секретності.
Згідно з інформацією, до 17:30 на цвинтар нікого не пропускали – територія була оточена людьми в цивільному і камуфляжі.
Кореспондент агентства «ІА Крим Медіа» з місця подій повідомив, що в церковному секторі цвинтаря у понеділок з’явилося свіже поховання з дерев’яним хрестом без вказаного імені покійного.
Біля цвинтаря були припарковані автомобілі, в основному з донецькими і київськими номерами.
Нагадаємо, Партія регіонів офіційно підтвердила загибель сина колишнього президента України Віктора Януковича. Після цього агенція «Reuters» оприлюднила фото анонімного поховання в Севастополі і заявила, що саме тут похований Янукович-молодший.
22 березня, з’явилися суперечливі повідомлення про загибель Януковича-молодшого на озері Байкал у Росії.
У Кремлі мовчали з приводу смерті Януковича-молодшого. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не підтвердив, але й не спростував повідомлення про загибель.
Як писав «Вголос», тіло загиблого на Байкалі сина екс-президента України Віктора Януковича відправили чартерним рейсом до Криму.

comments powered by HyperComments

Последние