НА ЛЬВІВЩИНІ ЦЬОГО РОКУ ВЖЕ ЗАДЕКЛАРУВАЛИСЯ 15 МІЛЬЙОНЕРІВ, НАЙБАГАТШИЙ – РОСІЯНИН

26.03.2015 14:46

Станом на сьогодні на Львівщині 15 громадян задекларували свої доходи, які перевищують 1 млн грн, однак податкові декларації можна подавати ще до 30 квітня.


Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Львівській області Василь Лемішовський на прес-конференції 25 березня, передає кореспондент «Вголосу».
Дев’ятеро з них проживають у Львові. Загальна сума задекларованих доходів мільйонерів становить 70,5 млн грн. 6 мільйонерів задекларували свої доходи від продажу майна, ще двоє – від здачі в оренду майна та отримання спадщини, один громадянин Австрії задекларував іноземні доходи в сумі 1,1 млн грн, також троє задекларували одержані дивіденди.
Найбільшу суму – 18,9 млн грн – задекларував громадянин Росії за інвестиційний прибуток від продажу частки в статутному фонді й дивіденди.
Загалом 2014 року 225 громадян Львівщини виявилися гривневими мільйонерами, 139 з них – зі Львова. В середньому один мільйонер торік задекларував 2,8 млн грн. Найчастіше багатії отримували свої доходи у вигляді заробітної плати.
Також торік в області серед гривневих мільйонерів було 15 доларових. З них двоє отримали заробітну плату понад 1 млн дол. – вони працюють у сфері торгівлі нафтопродуктами.
Загалом, як зазначив Василь Лемішовський, станом на сьогодні за 2014 рік до податкових органів області подано 5737 декларацій, що становить 18,4% загальної кількості громадян, що повинні задекларувати одержані доходи.

comments powered by HyperComments

Последние