ВСІ КЕРІВНИКИ ДСНС В ОБЛАСТЯХ ТИМЧАСОВО ВІДСТОРОНЕНІ – АВАКОВ

26.03.2015 09:47

Керівники підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій в областях відсторонені від виконання обов'язків і з кожним із них буде докладна розмова.Про це у середу, 25 березня в інтерв'ю «5 каналу» заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Сьогодні Кабмін ухвалив рішення і відсторонив від посади всіх керівників ДСНС всіх областей… І зараз йдуть слідчі дії», – сказав пан Аваков.

За його словами, у п'ятницю, 27 березня, він запросить всіх начальників обласних управлінь та їх заступників приїхати до Києва на нараду в ДСНС.
 
«Якщо ти не приїдеш – значить, ти злодій і хабарник, значить, ти боїшся», – підкреслив міністр.

Нагадаємо, 25 березня на засіданні уряду в Києві був заарештований голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський, а також його перший заступник Василь Стоєцький. Вони підозрюються в організації корупційної схеми тендерної закупки паливно-мастильних матеріалів у компаній за завищеними цінами. Міністр МВС також попросив звільнити всіх обласних керівників ДСНС, оскільки вони, за його словами, також причетні до цієї схеми.

Водночас помічник начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко зазначив, що формулювання оголошеного звинувачення стосується тендерних закупівель, які є виключно прерогативою центрального апарату ДСНС, а не територіальних підрозділів і зокрема Управління ДСНС у Черкаській області. Тож начальник управління ДСНС області Віктор Гвоздь жодного відношення до цього не має.

comments powered by HyperComments

Последние