УКРАЇНА ЗААРЕШТУВАЛА ТУРЕЦЬКИЙ СУХОВАНТАЖ ЗА ЗАХІД У СЕВАСТОПОЛЬ

25.03.2015 14:23

Судно Kanton порушило заборону на відвідування окупованого півострова.
Як повідомила прес-служба Генпрокуратури, 24 березня таке рішення арешту виніс Печерський райсуд Києва. Слідство довело, що в липні 2014 року судно незаконно заходило в закритий Україною порт Севастополя. У березні цього року суховантаж зайшов в Херсонський порт, де був затриманий, а заарештований, пише Лівий Берег.

Капітан судна, турків, підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України — порушення правил в’їзду на тимчасово окуповану територію України. Йому висунуто підозру, яку разом із запитом про міжнародну правову допомогу відправлено в Туреччину.

Ця стаття була внесена до Кримінального кодексу при прийнятті закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». Згідно з цим законодавчим актом, члени екіпажу судна, що прибувають на його борту в Крим, підпадають під адміністративну та кримінальну відповідальність перед Україною за незаконний груповий перетин кордону та порушення порядку в’їзду на окуповану територію.

comments powered by HyperComments

Последние