У РОСІЇ ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО НАДІЯ САВЧЕНКО ВІДМОВИЛАСЬ ВІД ПЕРЕВЕДЕННЯ У МОСКОВСЬКУ ЛІКАРНЮ

25.03.2015 12:36

Російська Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) заявляє, що українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко відмовилася від переведення на лікування в московські лікарні. Про це повідомляє російське інформагентство «РИА Новости» з посиланням на джерело у ФСВП.
 
«Ми їй пропонуємо: будь ласка, якщо ви хочете перебувати на лікуванні у закладі охорони здоров'я міста Москви, ми можемо вас туди направити. Вона категорично від цього відмовляється сама», - заявляє джерело у ФСВП.
 
ФСВП також заявляє, що стан Надії Савченко не викликає у відомства серйозних побоювань. «На сьогодні у неї тиск 115 на 80, температура - 36,6, цукру в крові у неї сьогодні 3,7, вага - 56,4 кілограма, була 58. Вона зараз знову голодує вже п'ятий день. Серйозних побоювань для її здоров'я в даний час немає, тому що не тільки ми консультуємо - ми провели п'ять консиліумів на прохання її», - заявило джерело.
 
Нагадаємо, 33-річна українська військова, депутат Верховної Ради та член парламентської делегації у  ПАРЄ Надія Савченко з липня 2014 року перебуває у в'язниці в Росії за звинуваченнями у загибелі співробітників телеканалу «Россия 1» і начебто незаконному перетині російського кордону.
 
Захисник Надії Савченко Марк Фейгін має у своєму розпорядженні відео, записане росіянином, яке підтверджує, що її викрали до того, як загинули співробітники каналу «Россия 1» Ігор Корнелюк і Антон Волошин, у смерті яких її звинувачує Слідчий комітет РФ.
 
Надія Савченко розпочала голодування 13 грудня 2014 року.  5 березня вона погодилася приймати бульйон виходити із голодування після погіршення самопочуття.  Після огляду 14 березня українські лікарі застерегли Надію Савченко від повернення до голодування, оскільки таке випробування для організму може призвести до невідворотніх змін у її організмі.
 
16 березня Надія Савченко заявила, що повертається до голодування. Вона повідомила у листі, що оголошує безстрокове голодування через дії стосовно неї Слідчого комітету РФ, що порушують міжнародне право, і бездіяльності щодо цих порушень влади Росії.
 
Президент Петро Порошенко присвоїв Надії Савченко звання «Герой України».
 
Високий представник ЄС з зовнішньої і безпекової політики Федеріка Могеріні закликала владу Росії звільнити ув'язнених у російських СІЗО Надію Савченко, Олега Сенцова та інших незаконно утримуваних українських громадян.

comments powered by HyperComments

Последние