ЯНУКОВИЧА-МОЛОДШОГО ПОХОВАЛИ В КРИМУ - БРАТ

24.03.2015 18:28

Старший брат загиблого сина екс-президента - Віктора Януковича-молодшого - Олександр підтвердив і загибель Віктора і те, що похорон відбулася у Криму.
Про це Олександр Янукович розповів в інтерв'ю "Комсомольській правді".
"Ми вирішили поховати брата тут, тому, що він дуже любив Крим, а тим більше Севастополь, і в Свято-Микыльському храмі він бував не раз", - розповів Олександр Янукович.
"Крім того, на півострові живе наша матір і їй буде легше відвідувати тут могилу брата. Що ж стосується мене, то я спустошений, хочу скоріше полетіти до Пітера або в Москву", - сказав він.

Відповідаючи на питання про те, що ж сталося з братом, Олександр відповів:
"Це сталося, коли було темно. Вітя їхав за кермом, почав хрустіти і тріскатися лід. Мабуть, брат вирішив, що потрібно їхати далі, до товстішого льоду - "тягнув" машину до кінця, вистрибнути встигли всі, крім нього. Він пішов на дно, коли водійські двері були вже відкриті. Темно, холодна вода ", - сказав Олександр Янукович.
Він також повідомив, що могила не залишиться безіменною.
"Скоро ми поставимо там табличку з гравіюванням, пам'ятник", - сказав він.

При цьому син екс-президента заявив, що хоче поставити в Криму ще й пам'ятник співробітникам "Беркуту".
"Раніше думав, такий меморіал буде в Донецьку, але там зараз війна - поставлю на півострові", - сказав він.
У той же час джерело видання в адміністрації Севастополя повідомило, що в спеціальному реєстрі міста інформації про цей похорон немає.
Схоже, що сім'я Януковича домовлялася безпосередньо з настоятелем Свято-Микільського храму, оскільки могила розташована на огородженій ділянці поряд з церквою, яка не належить місту, а є власністю церкви, зазначає видання.

Організацією похорону, починаючи від доставки тіла з аеропорту і закінчуючи копанням могили, займалася приватна севастопольська фірма.
За інформацією одного зі співробітників цвинтаря, з яким поговорило видання, поруч з могилою Януковича-молодшого покоїться севастопольський кримінальний авторитет Євген Володимирович Поданєв.
Видання зазначає, що ділянки тут дуже дорогі. Одне місце коштує близько 1500-2000 доларів.

comments powered by HyperComments

Последние