У РОСІЇ ЧЕРЕЗ САНКЦІЇ ЗАМОРОЗИЛИ БУДІВНИЦТВО 17 ВІЙСЬКОВИХ КОРАБЛІВ

24.03.2015 15:34

Запроваджені проти Росії санкції поставили будівництво восьми корветів і дев'яти фрегатів для ВМФ РФ під загрозу зриву.
Про це в блозі на «Эхо Москвы» пише російський опозиціонер Олексій Навальний.
Політик перелічує економічні наслідки, з якими зіткнулася економіка його країни, зазначаючи, що згідно з останніми заявами з боку США та ЄС, «санкції - це надовго».
Серед болючих для Росії санкцій Навальний згадав також заборону поставок продукції військового та подвійного призначення.
«Наприклад, будівництво восьми корветів і дев'яти фрегатів для ВМФ РФ під загрозою зриву, оскільки суднові двигуни імпортувалися з Німеччини та України. Логічно припустити, що на розробку і створення власних суднових двигунів потрібно декілька років», - наводить приклад політик.
Він уточнює, що компаніям з ЄС забороняється постачати до РФ будь-які товари, послуги та технології військового й подвійного призначення, надавати технічну та фінансову (позики) допомогу при здійсненні таких поставок, виробництва, обслуговування товарів, а також при розробленні технологій військового призначення. США, у свою чергу, призупинили видачу ліцензій на експорт до РФ такої продукції і надання послуг.

При цьому в РФ підтверджують, що будівництво восьми корветів і дев'яти фрегатів заморожено на суму 227 мільярдів рублів через припинення поставки імпортних двигунів. Російські ж промисловці оперативно замістити імпорт не змогли. Тобто оновлення ВМФ РФ застопорилося.

comments powered by HyperComments