УКРАЇНА В ООН ЗАКЛИКАЛА РОСІЮ ПОКЛАСТИ КРАЙ АНТИУКРАЇНСЬКІЙ ПРОПАГАНДІ

24.03.2015 08:14

Делегація України в ООН глибоко стурбована проявами ксенофобії, екстремізму та національної нетерпимості, які все частіше трапляються в Росії стосовно громадян України та етнічних українців. Про це заявив Постійний представник України в Женеві Юрій Клименко, виступаючи в ході 28-ї сесії Ради ООН з прав людини, передає УНН.
Він підкреслив, що антиукраїнські настрої, підживлювані російськими ЗМІ, стали повсякденними реаліями життя сусідньої країни. Поширення такої пропаганди становить загрозу особистій безпеці наших співгромадян, а іноді призводить до таких трагічних наслідків, як жорстоке вбивство українського громадянина Романа Музиченка групою націоналістично налаштованих молодиків у Московській області 14 лютого 2015 року.
Ю.Клименко закликав російську сторону негайно провести ретельне розслідування цієї справи та притягнути винних до відповідальності.
Він також закликав Російську Федерацію покласти край антиукраїнській пропаганді та вжити вичерпних заходів для недопущення повторення насильства на етнічному ґрунті проти українців та представників інших національностей.

comments powered by HyperComments

Последние