ЗУСТРІЧ «НОРМАНДСЬКОЇ ЧЕТВІРКИ» ВІДБУДЕТЬСЯ 25 БЕРЕЗНЯ У ПАРИЖІ

23.03.2015 17:14

Зустріч «нормандської четвірки» (Франція, Німеччина, Україна і Росія) відбудеться в Парижі у середу, 25 березня на рівні директорів політичних департаментів Міністерств закордонних справ.

Про це, відповідаючи на запитання власного кореспондента Укрінформу, повідомив офіційний представник МЗС Франції Ромен Надаль.

«Контакти у «нормандському форматі» тривають для їх (мінських домовленостей – ред.) досягнення. Наступне засідання політичних директорів (МЗС країн-учасниць) заплановане на середу в Парижі», – сказав дипломат.

Він також нагадав, що президент Франції Франсуа Олланд заявив, що мінська угода «реалізується, але лише частково».

«Тому більше, ніж будь-коли необхідно, щоб сторони дотримувалися (мінських домовленостей – ред.) на місцях, сумлінно і без затримок», – додав Надаль, говорячи про оцінку Францією процес мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Говорячи про зобов’язання сторін щодо звільнення полонених та заручників, дипломат наголосив, що мінська угода передбачає «обмін ув’язненими, заснованих на принципі всіх на всіх». «Ми закликаємо до продовження цього процесу», – сказав представник МЗС.

Згідно з інформацією джерел Укрінформу, Францію на переговорах представлятиме директор генерального департаменту з політичних питань та питань безпеки міністерства (DGAPS) Ніколя де Рів’єр.

comments powered by HyperComments

Последние