У ЧЕХІЇ ВЛІТКУ ВІДБУДУТЬСЯ НАВЧАННЯ НАТО

21.03.2015 10:44

У Чехії влітку відбудуться навчання НАТО
Чехія оголосила про проведення на своїй території спільних із партнерами по НАТО військових навчань. За даними чеського міноборони, військовослужбовці відпрацюють спільні дії з відбиття повітряного нападу.

У червні цього року на південному заході Чехії відбудуться спільні військові маневри п'яти країн-членів НАТО. Про це у п'ятницю, 20 березня, повідомила речниця чеського міністерства оборони Яна Самкова. За її словами, у маневрах під кодовою назвою Tobrug Legacy-2015 повинні взяти участь до 400 військовослужбовців із Чехії, США, Угорщини, Словаччини та Литви.
Метою маневрів стане відпрацювання спільних дій із відбиття імітованої атаки літаків, гелікоптерів та безпілотників умовного супротивника силами протиповітряної оборони, повідомляє інформаційна агенція AFP. Зазначається також, що під час навчань, які мають відбутися із 22 червня по 3 липня 2015 року, уперше на чеській території заплановані запуски ракет класу "земля-повітря" малої дальності. Для цього литовські військові використають ракетні портативні комплекси RBS-70, угорські - комплекси Mistral, а словацькі - комплекси "Игла" російського зразка. Задачею американських військових стане забезпечення електронної безпеки командного центру та його зв'язку з підрозділами, задіяними в навчаннях.

comments powered by HyperComments

Последние