ЯПОНІЯ ВИСТУПИЛА ЗА МИРНЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ

20.03.2015 10:18

Японія наплягає на неможливості використання ядерної зброї та наголошує на мирному вирішенні конфлікту в Україні. Про це заявив міністр закордонних справ Кисида Фуміо, передає УНН з посиланням на РІА "Новини".
За його словами, Росії не потрібно поспішати приводити у бову готовність ядерну зброю, оскількиЯпонія розглядає лише мирний сценарій врегулювання конфлікту.
Говорячи про приєднання Криму до Росії, міністр підкреслив, що "Японія не визнає одностороннє приєднання і зміну статус-кво з позиції сили".
"Японія тісно взаємодіє з країнами G7 і, як і раніше закликає Росію зайняти конструктивну позицію для мирного дипломатичного вирішення ситуації в Україні", - сказав міністр.
Нагадаємо, у документальному фільм "Крим. Шлях на Батьківщину" є два інтерв'ю Володимира Путіна, який детально розповів про "кримську весну". Зокрема, В.Путін сказав, що Росія могла привести в готовність ядерні сили в разі негативного розвитку подій, але керівництво країни виходило з того, що цього не станеться.
Нагадаємо, 18 березня 2014 року президент РФ В.Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся “референдум” про статус Криму після чого у Верховній Раді АРК прийняли постанову “Про незалежність Криму”.
14 вересня в анексованому РФ Криму відбулися “вибори” за російським законодавством в “Державну раду”, а в Севастополі — в “законодавчі збори” міста. Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради Криму став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

comments powered by HyperComments

Последние