В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС ПІДГОТОВКИ НОВОЇ МОРСЬКОЇ ДОКТРИНИ

20.03.2015 08:00

У парламентському Комітеті з питань транспорту відбулось засідання ініціативної групи з підготовки нової морської доктрини України. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу БПП.
В засіданні взяли участь провідні фахівці галузі, які відзначили, що Україна знаходиться в числі небагатьох держав, в яких відсутня система державної підтримки суднобудівництва. На сьогоднішній день держава навіть не здатна запустити сам процес суднобудування.
Учасники засідання прийшли до висновку, що при підготовці нової морської доктрини необхідно розв’язати комплекс проблем.
"Ми маємо орієнтуватися на виконання внутрішніх замовлень, підготувати та внести на розгляд Верховної ради проект нового закону "Про внутрішній водний транспорт", добитися максимальної дерегуляції у цій сфері, прибрати корупцію, провести реорганізацію державних суднобудівельних заводів, створити Очаківський гирловий порт та повернути вільні економічні зони, – заявив заступник голови комітету Борис Козир. – Головне питання – з чого почати? Що нам, наприклад, робити з Миколаївським суднобудівним заводом ім. 61 комунара, який надзвичайно складно підняти? Як варіант, на базі частини заводу можна створити муніципальне підприємство та передати його майно на баланс міста".
Учасники засідання отримали завдання підготувати документи стосовно того, які кораблі Україна може будувати і скільки вони будуть коштувати. Очікується, що цей проект представлять міністру оборони Степану Полтораку

comments powered by HyperComments

Последние