НА ЛУГАНЩИНІ ПОСИЛИЛИСЯ ОБСТРІЛИ З БОКУ БОЙОВИКІВ

19.03.2015 12:17

У середу на низці напрямків на лінії розмежування відбулися бої.
У середу та в ніч на четвер на кількох напрямках контрольованої Україною Луганської області тривали бойові дії. Про це повідомили у прес-службі голови Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

«Порівняно з минулими тижнями йде посилення вогневої агресії  терористів відносно контрольованої Україною території Луганщини. До попередніх гарячих точок (Кримське, Троїцьке та Бахмутка) додаються нові – Трьохізбенка, Попасна, Станиця Луганська, де майже місяць було тихо», – передають слова голови адміністрації Геннадія Москаля..

«Між Кримським і Сокільниками (останнє село окуповане так званими казакамі) спалахували перестрілки з автоматичної зброї та гранатометів, на автодорозі Бахмутка періодично лунали вибухи мінометних мін. Околиці Троїцького (Попаснянський район поблизу Дебальцева), де розташовані опорні пункти українських силовиків, учора ввечері були обстріляні з артилерії», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, перестрілки відновилися у місцях, де раніше дотримувалися режиму «тиші».

«Близькі залпи з артилерійських гармат після обіду та увечері було чутно також у Попасній, де за останній місяць дотримувалася повна бойова тиша. У Трьохізбенці, поблизу Сіверського Донця, протягом минулого дня періодично стріляли з артилерії та мінометів, останні вибухи тут були о 21:00. Сьогодні зранку на околиці Станиці Луганської, поблизу мосту через Сіверський Донець кілька разів спалахували перестрілки з автоматичної зброї»

Згідно з повідомленням, у всіх перерахованих випадках обійшлося без жертв та постраждалих серед мирного населення, руйнувань інфраструктури немає. На решті контрольованої Україною території зберігалася бойова тиша.

«В населених пунктах на лінії розмежування вогню триває відновлення пошкоджених попередніми обстрілами систем життєзабезпечення. У Троїцькому (яке все ще залишається без світла) вже третій день працюють ремонтні бригади електриків. Об’єм робіт тут дуже великий, однак робиться все можливе, щоб у житлові будинки якомога швидше подати світло», – додали у прес-службі.

Порівняно з минулими тижнями йде посилення вогневої агресії  терористів відносно контрольованої Україною території Луганщини. До попередніх гарячих точок (Кримське, Троїцьке та Бахмутка) додаються нові – Трьохізбенка, Попасна, Станиця Луганська, де майже місяць було тихо.

Як повідомлялося, 17 березня бойовики перейшли Сіверський Донець біля Станиці Луганської і почали укріплюватися на території, підконтрольній Україні.

Нагадаємо, на Луганщині за добу на 17 березня стріляли в Кримському й Трьохізбенці, на решті території було тихо. Нагадаємо, що 16 березня обстріли на Луганщині посилилися.

comments powered by HyperComments

Последние