ЗМІ: НА ДОНБАСІ ВОЮЮТЬ ЛИШЕ ПООДИНОКІ ГРОМАДЯНИ ФРН

19.03.2015 09:20

Німецькі ЗМІ стверджують, що на Сході України воює значно менше громадян Німеччини, ніж це повідомлялось раніше. У ФРН на цих людей чекають кримінальні справи, кажуть німецькі політики.

Кількість громадян Німеччини, які вирушили на Схід України, щоб взяти участь у бойових діях, складає не сотні осіб, а лише одиниці. Такі дані оприлюднила в середу, 18 березня, німецька газета Mitteldeutsche Zeitung. З посиланням на парламентського статс-секретаря міністерства внутрішніх справ Німеччини Ґюнтера Крінґса видання повідомило, що саме такого висновку дійшов комітет із внутрішніх справ німецького Бундестагу.

Голова комітету Вольфґанґ Босбах заявив з цього приводу, що громадяни Німеччини, які проходять військову службу в лавах української армії, "автоматично позбавляються німецького громадянства", але з тими, хто воює на боці проросійських сепаратистів - справа інша. "Тоді ми маємо ситуацію, подібну до участі у бойових діях на боці "Ісламської держави", - вважає політик. За словами Босбаха, такі випадки підпадають під дію кримінального законодавства.
Нагадаємо, що раніше газета Welt am Sonntag повідомила з посиланням на джерела у правоохоронних органах ФРН, що у збройному конфлікті на сході України беруть участь понад 100 громадян Німеччини. В основному, мова йде про так званих "пізніх переселенців" німецького походження з країн колишнього СРСР. Деякі з них, за даними видання, проходили службу в Бундесвері.

comments powered by HyperComments

Последние