OPEL ТА CHEVROLET ВТІКАЮТЬ З РОСІЇ

19.03.2015 07:14

Іноземні автомобілі припиняють своє виробництво у Росії.


General Motors прийняла рішення припинити виробництво автомобілів Opel на своєму заводі в Петербурзі в середині 2015 року, говориться в повідомленні американського автоконцерну. Завод в Петербурзі буде законсервовано. Також цього року припиниться контрактна збірка автомобілів цієї марки на потужностях групи "ГАЗ" в Нижньому Новгороді.

Плани GM також стосуються продажів Opel в Росії. "Opel повністю покине російський ринок до кінця грудня 2015 року", - наголошується в повідомленні.

Спільне підприємство з АвтоВАЗом GM-Avtovaz продовжить роботу, але проект будівництва заводу з виробництва Chevrolet Niva другого покоління закритий.


Chevrolet продовжить продавати в Росії тільки найдорожчі моделі: Corvette, Tahoe і Camaro, пише Autonews.ru.

Що стосується Cadillac, який також входить до концерну General Motors, то продажі автомобілів під цією маркою в Росії припинені не будуть. GM сконцентрується на продажах тільки преміальних брендів Chevrolet і Cadillac. Дилерська мережа буде реструктурована до кінця року. Сервіс та запчастини для брендів збережеться, обіцяє компанія.

Модельний ряд Opel був представлений на ринку Росії шістьма моделями. Chevrolet продавав в Росії 8 моделей авто.

"Зараз автомобільний ринок входить у фазу різкого уповільнення, і лютий - тільки початок цього уповільнення. Всі сходяться на тому, що кілька наступних місяців будуть дуже важкими, і що продажі ще не досягли свого дна. Хороші макроекономічні новини, такі як стабілізація рубля, дають надію на поліпшення ситуації у віддаленій перспективі. Проте до того моменту учасникам ринку знадобиться терпіння і витримка", - заявив голова Комітету автовиробників АЄБ Йорг Шрайбер.

Як повідомлялося раніше, продажі нових легкових автомобілів в Росії в лютому 2015 скоротилися на 37,9% - до 128 298 тис. в порівнянні з 205 526 тис. машин в лютому 2014 року. Падіння авторинку прискорилося: у січні зниження становило 24,4%. В цілому за два місяці продажі нових авто скоротилися на 32,1% - до 243 826 тис.

comments powered by HyperComments

Последние